Sağlık Şikayet

Sağlık Şikayet, Sağlık Şikayetleri, Sağlık Şikayet Hattı, Kamu Hastaneleri Şikayet, Sağlık Bakanlığı Şikayet, Sağlık Şikayet Dilekçesi, Sağlık Şikayet Sitesi, Güzellik Merkezleri Şikayet, Özel Hastane Şikayet

Sağlık Şikayet” üzerine 6 düşünce

 1. H. Soylu

  Sayin Halkin saglik sorumlusu Bülümü Müdürlügine Saygilarimla.

  Ben H. Soylu yük. ins. mühendisi. Almanya’da 44 senedir yasamaktayim. son arastirmalarimiz Türkiyede mahlesef Piyasada cesitli TV’den yapilan Reklamlar aracılığıyla satilan sahte sex ve zayiflma ilaclari nedeniyle 178 kisinin ölümüne sebep olmustur.

  ap acik telefonlari adresleri televizyonlarda belirtmektedir. soruyorum, sağlik bakanlığı neden arastirmiyor. almanyada bu gibi reklamlar saglik Bakanligi tarafindan konturoldan sonra uygunsa reklam izini verilir.

  acaba memurlariniz istenmeyen olayların mı içinde. Bakanliginizin sorumsuzlugunu nefretle kiniyorum. sizlerin ihmalkarligi yüzünden yüzlerce kisinin ölömüne sebep oluyorsunuz. yeter buna Bir dur demenin zamani.

  Yanıtla
 2. m. atağ Yazar

  Konu: zekai tahir burak hastanesi

  benim eşim cebeci buyuk doğumda erken doğum yaptı. 13.07.2013 tarihinde ikiz cocuğum oldu. solunum sıkıntısından ilk bebek 22, ikinci bebek 50 hastanede yatdı. ikinci bebeğim iyileşilmeden hastaneden taburcu edildi. benim cocuğum dün akşam ölüyordu. ben buyuk doğumdan şikayetciyim, gereken araştırmanızı yapmanızı arz ederim. eğer sizden de yanıt alamazsam başbakanlağa cıkıp durumu bildireceğim.

  Yanıtla
 3. H. Ö. Özcan Yazar

  Konu: şikayet

  İyi günler, Ben Hatay/Dörtyol ilçesinde ikamet etmekteyim. şikayetim annemin rahatsızlığından dolayı. annem meme kanseri ve götürdüğüm doktorlar tıbben yapılacak bir şey kalmadığını söylüyor. annemin rahatsızlığı 8 ay önce başladı, mamografi çekildi.

  Dörtyol devlet hastanesinde ultrason çekildi, sonuçlarına hep temiz denildi. en son kanında iltihap var diye 10 gün devlet hastanesinde yatarak tedavi gördü ve bu ilaçlar göğsünün daha kötü olmasına sebep oldu. daha sonra körfez tıp merkezinde yeni adı ilke yaşam merkezindeki genel cerrah Y. Yalçın parça alıp patolojiye gönderdi.

  onun sonucu da temiz geldi ama kanserin yayılma evresiymiş vücuda dağılmaya başlamış. bu kadar tetkik ve tedavi sonucunda bu kadar ilerlemiş tıpta ve iyi yetişen doktorlarınız hiç mi anlamadı bu hastalığı. benim annem ölüme terk edilene kadar nasıl oldu da doktorlar hiçbir şey bulamadı.
  Lütfen Dikkate Alın. Annem ve Tüm Annemler İçin.

  Yanıtla
 4. y. sarıtoprak

  çayırova fatih devlet hastanesi polikliniği saat 9.50 de gitim, raporlu bir ilac yazdıracaktım ama hiç bir doktor yoktu.

  personele sordum, o da bana şu cevabı verdi; doktor merkezi olan fatih devlet hastanesinde sabah yatan hastaların muanesi bitikten sonra gelecekmiş.

  gereğinin yapılmasını saygılarımla arzederim.

  Yanıtla
 5. engin Yazar

  Konu: calısma saatleri ve baskı

  Kutahya özel kent hastahanesinde labaratuvar bölümdeki biyo kimya uzmanı (A.G.) oradakı calısan personel uzerine baskı uygulamaktadır. calısma saatleri 8,30-17,30 olmasına ragmen labaratuvar Sorumlusu (A.G) Labaratuvar bölümündeki personeli işler bitmeden bırakmıyor. saat 17,30 dan sonra dahi calıstırıyor. mesai bitiminden sonra calısıyorlar. işciler fazladan 1-2 saat calısıyor. biyokimya uzmanı (A.G) personele sürekli baskı uyguladıgı için personel sürekli sinir stres içinde. HER SEFERİNDE personel ile kavga halınde. bu doktor hakkında gerekenin yapılmasını istiyoruz. bu durum herkesin moralını bozuyor .lütfen bir cözüm bulun.

  Yanıtla
 6. nevzat Yazar

  Konu: bel fıtığı

  ben tcdd de işçi olarak çalışmaktayım. iki kez bel fıtığı amaliyatı geçirdim. iş yerimde ve aile hayatımda sıkıntılar yaşamaktayım. üç defa altı ay ağır iş göremez raporu aldım ama iş yerinde bana hiç bir kolaylık sağlanmadı ve şuan ağrılarım çoğaldı. ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>